Ha felnőtt vagy, és szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használj szűrőprogramot.

A belépéssel elfogadod a felnőtt tartalmakat közvetítő blogok megtekintési szabályait is.

MrPotencia.hu - potencianövelő és potencianövelés

Top 10 potencianövelő termék decemberi eladások alapján

2017. január 06. - dobojozsi

Először is nagyon de nagyon boldog új évet kívánunk minden kedves vásárlónknak és olvasónknak. Hihetetlen egy év volt a 2016. Olyan mértékű fejlődésen ment keresztül a cégünk és az oldalunk, amire nem is számítottunk. Köszönjük mindenkinek, aki tett ezért - legyen az munkatárs, vásárló vagy  viszonteladó partner. De nem is húznám az időt, és bele is kezdenék az egyik legnagyobb változást hozó hónap elemzésébe.

Miért is hozott változást a december? Mindjárt kiderül, mert megtörtént az, amire hónapok óta vártunk, amire készültünk, amiről senki nem gondolt komolyan, hogy valójában bekövetkezhet. Decemberben a Red One Plus meghívta a harcot a Boom Boom potencianövelővel. Kőkemény harc volt ez, mely hónapok óta tartott az első és második hely között. Most végre, a Boom Boom potencianövelő csak a második helyezést tudta elérni. Mióta a Dragon Power potencianövelő terméket kivonták a piacról, azóta a BoomBoom potencianövelő oly mértékben megerősödött, hogy szinte úgy tűnt nem lesz ellenfél, mely megszoríthatná és letaszíthatná a dobogó legfelsőbb fokáról, aztán pár hónappal ezelőtt megérkezett a Red One Plus potencianövelő termék, mely már az első 3 hétben - olyan produkált, amit mi még nem láttunk az elmúlt évek alatt - felkerült a második helyre. Itt már fogtuk fejünket, és kíváncsian vártuk és néztük hónapról hónapra, hogy vajon mikor következik be a Boom Boom potencianövelő kiütése az első helyről. Hát megtörtént, vége, elesett és új győztest avathatunk most. Az első helyen minimális különbséggel, de a Red One Plus lett. Így bátran kijelenthetjük, hogy a Red One Plus mától Magyarország egyik legkedveltebb, és legkeresettebb alkalmi potencianövelő terméke. Bár százalékban szinte nem is látszik a különbség, de a számokban látjuk azt a minimális különbséget, amely első helyre emelte a RedOnePlus terméket. Mi a hajunkat tépkedtük szálanként a havi összesítésnél, hogy vajon most mi lesz, hogy lesz és mennyi lesz... a végeredményen megdöbbentünk, hangosan felsikoltottunk és pezsgőt durrantottunk szinte... több havi ostromnak lett most vége - de persze ez csak egy csata a "háború" még folytatódik. Lezárult egy korszak és egy év... hamarosan megírjuk az éves beszámolónkat is erről az egészről, hogy pontosan mik voltak az előzmények és mi is történt pontosan nem is a top 10 hanem a top 20 potencianövelő között a 2016-os évben. Megemlítjük majd a kieső játékosokat is - Dragon Power, El Torito For Men és társaikat, melyek év közben elestek a csatákban. De most térjünk is vissza az elemzéshez. Tehát a Red One Plus 5% ot volt képes javítani a pozícióján a novemberi eladáshoz képest és ez meg is hozta az eredményt, mert így 17%-on zárt a decemberi hónapban. Második helyre került így a Boom Boom potencianövelő termék, mely novemberi hónapban 33%-al nyert de a decemberi hónapban ez mindössze csak 17% volt. Részben azt mutatja, hogy egyre többen próbálták ki a Red One Plus és más potencianövelést elősegítő termékeket is. Egyik szemünk sír, a másik meg nevet... de ennek a harcnak még nincs vére ebben is biztosak vagyunk. Most kezdődött az év, 2017. Rengeteg dolog fog történni ebben az évben is biztosak vagyunk benne.

Harmadik helyen végzett a Natural Power For Men potencianövelő termék, mely szintén minimálisan maradt el az első és második helytől. Novemberhez képest szépen megerősödött. Novemberi 10%-hoz képest jelenleg 15%-os teljesítményt hozott, mely meghozta számára a harmadik helyet és megint kiütötte egyik nagy vetélytársát a dobogós helyről - a tornado jelenleg elbukott... kiesett, leesett a negyedik helyre. A Natural Power  folyamatos küzdelemben áll minden más potencianövelő termékkel... szinte azt mondhatjuk, hogy az egyik legrégebbi és legerősebb potencianövelő termék a top 5-ben. stabilan mindig jelen van és küzd a végsőkig. Most ez a harmadik helyre volt elég. Jelenleg a hatodik helyre esett vissza a Tornado potencianövelő. Most a naturalpower a negyedik helyről felkerült a harmadik helyre és javult 5%-ot. Negyedik helyen végzett és éppen csak lecsúszott a dobogóról a Gold power alkalmi potencianövelést elősegítő kapszulái. A Gold Power potencianövelő is egy olyan erős termék, mely mindig benne van a top 5 termék köz között. Hol a második, hol a harmadik, múlt hónapban épp az ötödik, de jelenleg a negyedik helyen van. Múlt havi teljesítményéhez képest javított, közel 3%-os fejlődésre volt képes, így a 8%-ból 11%-os lett a potencianövelő tortából kivett részre. Ötödik helyen van jelenleg az XXL Powering termék. Az XXL Powering Emperor most 8%-os részesedésre volt képes, míg egy hónappal korábban ez csak 6%-ot mutatott. Itt is pozitív irányba való fejlődést hozott a decemberi hónap és plusz egy helyezéssel előrébb is tudott lépni a ranglétrán. A bűvös hatos. A hatodik helyen most a Tornado végzett, mely egész nagy helybéli zuhanást jelent. Bár %-ban ez csak 2 százalékos romlást mutat, de helyezésben harmadik helyről a hatodik helyre sikerült visszacsúsznia. Minimális itt is a különbség az XXL Powering és a Tornado között, százalékban szinte nem is látszik, mert azonos eredményt mutat a diagram... Ezt csak mi látjuk a számok alapján, hogy mennyire kevés eladással nyert az egyik a másik felett. Hetedik helyen a mi régi nagy nagy kedvencünk a Zöld kígyó - más néven Green Snake Forte végzett. Százalékban ugyan úgy 6% mint novemberben, viszont helyezésben nyolcadik helyről feljött a hetedikre. Viszont a 7-8-9-10 hely közel azonos eredményt hozott. Százalékos megjelenítésben holtversenyt láthatunk, mert mindegyik termék 6-6-6-6%-ot volt képes kivívni magának. Itt egy-két eladással volt csak szerencsésebb az egyik a másiknál. A green snake egy hellyel előrébb végzett, míg pl a 69 For Men újra bekerült a top 10 potencianövelő közé, ami meg elég szuper. Mondhatni egyszer lent máskor fent. A top 10 potencianövelő közé bekerülni király dolog, legyen az az első vagy akár a tízedik hely is. Lényeg hogy bent legyen az ember... akarom mondani a termék. Ha bent vagy akkor beszélnek rólad, ha bent vagy akkor használnak... akkor egyre többen használnak. Kilencedik helyen végzett most is mint legutóbb az SPX2 potencianövelő termék, mely helyezésben semmit sem javult, de százalékos arányban egy százalékkal jobbat teljesített. Végül de nem utolsó sorban. A tizedik helyen végzett a Virility Max Plus, mely egy nagy pofont adott a legutolsó havi tizedik helyezettnek a Full Contact For Men potencianövelő terméknek. Bár szintén hat százalékkal van benne a top 10-ben, de mint az előbb is említettük, az a lényeg hogy ott legyen.  Mint látjuk, most megtört a jég, megtört a Boom Boom potencianövelő egyeduralkodása az első helyen. A nagy kérdés. Képes lesz e megtartani az első helyezés a keményen küzdő Red One Plus, vagy esetleg januárban elveszíti ismét a csatát és a második helyre kerül? Vagy felszívja magát még jobban és kőkeményen megtartja a kivívott N.O. potencianövelő helyezést? Vajon lesz új belépő a top 10 potencianövelők közé? Esetleg kiesik egy-egy termék a top 10-ből? Hová lett a Horse Power potencianövelő, Blue Diamond potencianövelő, a Dr. Hard For Men potencianövelő? Full Contact For Men és Maraton vagy testvére a Diablo potencianövelő fel tud kúszni a top tízesek közé? Már most annyira izgatott vagyok, hogy a legjobb lenne január 31-re ugrani és az összesítést csinálni. :) Vannak a decembernek nagy nyertesei és nagy vesztesei is, de hát ez soha nincs másképp. Zajlik a potencianövelők háborúja. Minden helyezésért minden százalékért meg kell küzdeni és meg kell harcolni. Hol az egyik potencia növelő nyer egy csatát hogy a másik potencianövelőst elősegítő kapszula, de a POTENCIANÖVELÔ háborúnak nagyon, de nagyon messze még a vége.

Kövess minket a közösségi oldalainkon és a blog oldalunkon is.

A cikket a MrPotencia.hu oldal állította össze, lassan több mint 20 weboldal és több tucat partnerünk (webshopok, üzletek) eladásai alapján. A potencianövelő statisztika teljes mértékben reális és valós képet mutat a magyarországi potencianövelők helyzetéről.